Summarize

Tomas Miler, Foto: AP/Andreas Gebert

Fudbaleri minhenskog Bajerna pobedili su Ajntraht na svom terenu u 27. kolu Bundeslige ubedljivim rezultatom 5:2 i time napravili novi korak ka odbrani titule.

Bavarci su lideri sa 61 bodom, četiri više od Borusije Dortmund i u narednom kolu će imati šansu da u direktnom duelu praktično reše sve dileme oko šampiona. Ne računajući pad koncentracije od 52. do 55. minuta, kad su primili dva gola, domaći su dominirali utakmicom sve vreme i zasluženo upisali nova tri poena.

/* (c)AdOcean 2003-2019, alo_rs.Alo.rs.Sport.InArticle */

ado.slave('adoceanrsrahektqhvp', {myMaster: 'nblLj3NomKgr7SOo3v9XgLiknre4HHsu9PwYhLNOabP.V7' });

if ($(window).width() > 768) {

$('.bannerInArticle23 .bannerWrap').hide();

}

Ubio se bivši igrač Partizana!

23.05.2020. 12:07

Leon Gorecka je u 17. minutu doveo Bajern do prednosti, na asistenciju Tomasa Milera, da bi se u 41. Miler našao u ulozi strelca. Asistent je ovoga puta bio Alfonso Dejvis. U istom ritmu, ekipa Hansija Flika nastavila je i od starta drugog dela, pa je Robert Levandovski je svojim 27. golom u ligi otklonio sve dileme oko pobednika u 47. minutu.

Srpski fudbaler koji je izvršio samoubistvo bio u vezi sa popularnom pevačicom koja je bila učesnica rijalitija! (FOTO)

23.05.2020. 13:47

Visoka prednost opustila je Bajern, što je Ajntraht iskoristio i preko Hinteregera u 52. i 55. vratio se u meč, ali su se Bavarci brzo trgli. Dejvis je uz malo sreće u 61. zatresao mrežu i odbio nalet gostiju iz Frankfurta, da bi Hintereger autogolom u 74. postavio konačan rezultat.

Mrdaković se na Instagramu dičio talentovanim sinom, Partizan i Zvezda u trci za Urošem (FOTO)

23.05.2020. 13:32

Za Orlove, koji su upisali peti uzastopni poraz sa 28 bodova zauzimaju 13. mesto, ceo meč je odigrao Filip Kostić. Mijat Gaćinović na terenu je proveo 71 minut.